KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9794506
nr 979 4506
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Blandteknik, Erland Cullberg (1931-2012), 'Som vi kommo', signerad, motivet: 35x26 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:39:11
7/9 15:49:51